لالایی فرشته

لالایی فرشته

لالایی فرشته

لالایی فرشته

معرفی محصول:

لالای فرشته در حقیقت یک وسیله کمک آموزشی برای مادر و جنین می باشد که از طریق آن مادر آموزش می بیند و  جنین در معرض آموزش قرار می گیرد. طرح لالای فرشته شامل شکم بند ، بالشتک نوزادی ، بالشتک کودک بهمراه نرم افزار می باشد که هر کدام از این وسایل به ترتیب: در دوران بارداری، نوزاد تا ۱ سالگی، از ۲ سالگی به بالا استفاده می شود.

قیمت: ۱۶۰۰۰ تومان


در نرم افزار لالای فرشته ترتیل کل قرآن ، هم چنین جزء یک و جزء سی بصورت کلمه به کلمه  آموزش داده شده و اطلاعاتی در مورد دوران بارداری و هم چنین برنامه استفاده از شکم بند و توصیه های مشاورین در این زمینه قرار داده شده است.   طبق برنامه ریزی این طرح در ساعاتی خود مادر همزمان و همزبان با جنین گوش می دهد و تکرار دارد و در ساعاتی نیز فقط برای جنین می گذارد تا پخش شود. لازم نیست مادر کلمه به کلمه قرآن را حفظ کند بلکه با تکرار و تمرین زیاد بصورت خودکار، کلمات قرآنی و معنی آن ها در ضمیر ناخودآگاه کودکتان نقش میبندد؛ چرا که همین تکرار است که تلقین به جنین است و تأثیرگذار می باشد و این سبب تقویت حافظه و انس و آشنایی بیشتر با قرآن میشود که این انس و الفت باعث سلامت و آرامش مادر و جنین در دوران بارداری شده و بعد از تولد هم کودک از آرامش خاصی برخوردار است.

بالشتک زمزمه های ملکوتی

مادر در دوران بارداری تا هر جای قرآن را که پیش می رود ادامه طرح را پس از تولد کودک ، طبق برنامه ای که مشاورین به مادر می دهند با استفاده از بالشتک های قرآنی ادامه می دهد.

6 پاسخ برای لالایی فرشته

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

آمار و ارقام سایت
بازديد امروز : 1139
بازديد ديروز : 2168
بازديد اين هفته : 7778
بازديد اين ماه : 34474
بازديد امسال : 140939
کل بازديدها : 537548
افراد آنلاين : 2 نفر
زمان بارگذاري صفحه : 1.603 ثانيه