فروشگاه محصولات سمت خدا

فروشگاه محصولات فرهنگی سمت خدا از خردادماه 1388همزمان باشروع برنامه ی تلویزیونی سمت خدا شروع به کار کرد. دسترسی عموم مردم به کتاب های معرفی شده در این برنامه وفایل های صوتی وتصویری برنامه ،کار آسانی نبود ،لذابرای توسعه وترویج فرهنگ ومعارف دینی تمامی کتابهایی که کارشناسان محترم در خلال مباحث خود،معرفی می کردند به مرور در این دفتر تجمیع گردید.

لذت کار برای دست اندرکاران این بخش آن جاست که کتاب های مورد نیاز بینندگان عزیز به دورترین شهرها ونقاط کشور وحتی خارج از کشور ارسال میگردد.

تشنگان معارف دینی با آسوده ترین راه کتاب مورد نظرخود رادریافت میکنند تا با مطالعه ی آن ، خود را باباورهای دینی بیشتر آشناکنند.

بسیاری از جوانان ونوجوانان وپدران ومادرانی که به لحاظ عدم دسترسی،دغدغه ی افزایش معلومات دینی خود رادارند بااستفاده از سی دی های صوتی ودی وی دی های تصویری کارشناسان برنامه سمت خدا ازدریای بیکران معارف اهل بیت علیهم السلام بهره می برند.

ازطرفی در راستای تحکیم پایه های خانواده های عزیز ایرانی ،کتاب های معرفی شده در برنامه ی گلبرگ نیز به این بخش اضافه گردید.این برنامه که کمک های فکری ومشاوره ای فراوانی به خانواده ها داشته است بامعرفی کتب مرتبط با مباحث وارائه ی فایل های صوتی وتصویری برنامه نقش به سزایی در استحکام بنیان خانواده ها داشته است که این محصولات نیز به درخواست بینندگان این برنامه به نشانی آن ها ارسال می گردد.در اینجالازم میدانیم ازتدبیر تهیه کننده محترم این برنامه جناب آقای بیک محمدی تقدیروتشکرنماییم.

ازدیگرفعالیت های این سایت ،ارسال کتاب های معرفی شده در برنامه های رادیو معارف است که بحمدلله بااستقبال خوب شنوندگان ،روبرو شده است.سی دی های صوتی کارشناسان مختلف راذیو معارف نیز به علاقه مندان ارائه می گردد.

سخن آخراینکه امروز افتخار ما این است که حدود10هزار مشترک ازصنوف مختلف ورده های سنی متنوع از زن ومرد و ازاقصی نقاط کشور داشته باشیم تا نیازهای آنان را درزمینه ی معارف دینی حتی الامکان برطرف نماییم.

ازاینکه تاکنون توانسته ایم درتعدادی ازطرح های برنامه ی سمت خدا به شرح ذیل مشارکت کرده ویا پشتیبانی کنیم خوشحال ومسروریم.

طرح ثبت نام از خادمان معنوی امام رضا علیه السلام

-طرح اهدا قرآن به بینندگان عزیز

-طرح اهدا قرآن به دانش آموزان دختر،مقطع سوم ابتدایی

-طرح اهدا کتاب به بینندگان عزیزبرنامه

-طرح توزیع نذورات فرهنگی بین عزاداران حسینی(محرم 1392)

-مراسم اختتامیه دومین ختم قرآن سمت خدا ذر حرم حضرت معصومه

درپایان لازم می دانیم از عنایت ویژه پایه گذار وتهیه کننده برنامه ی سمت خداجناب آقای سیدعبدالمجیدرکنی حسینی که در جهت تقویت وحمایت این بخش زحمات والبته مشکلات زیادی متحمل شدند تقدیر وتشکر نماییم.

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خوشنود گردی وما رستگار

شماره تلفن تماس:

شماره تماس: 02537743705

ساعت 8صبح الی 15