فروشگاه محصولات سمت خدا

 

فروشگاه اینترنتی کتاب و محصولات فرهنگی سمت خدا از خرداد ماه 1388 همزمان با شروع برنامه‌ی تلویزیونی سمت خدا راه‌اندازی شد.
دسترسی عموم مردم به کتاب های معرفی شده در این برنامه کار آسانی نبود، لذا‌ برای توسعه و ترویج فرهنگ و معارف دینی تمامی کتابهایی که کارشناسان محترم در خلال مباحث خود، معرفی می‌کردند به مرور در این فروشگاه تجمیع گردید.

لذت کار برای دست اندرکاران این بخش آن‌جاست که کتاب های مورد‌نیاز بینندگان عزیز به دورترین شهرها و نقاط‌کشور وحتی خارج از کشور ارسال میگردد.

تشنگان معارف دینی با آسوده ترین راه کتاب مورد نظرخود رادریافت میکنند تا با مطالعه‌ی آن، خود را باباورهای دینی بیشتر آشنا کنند.

سخن آخراینکه امروز افتخار ما این است که بیش از 30هزار مشترک ازصنوف مختلف ورده های سنی متنوع از زن و‌ مرد و از اقصی نقاط کشور داشته باشیم تا نیازهای آنان را درزمینه ی معارف دینی حتی الامکان برطرف نماییم.

درپایان لازم می‌دانیم از عنایت ویژه پایه‌گذار و تهیه‌کننده برنامه ی سمت‌خدا جناب آقای سیدعبدالمجیدرکنی‌حسینی که در جهت تقویت و حمایت این بخش زحمات و البته مشکلات زیادی متحمل شدند تقدیر وتشکر نماییم.

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خوشنود گردی و ما رستگار.

شماره تماس: 02537743705

ساعت 8صبح الی 15

نشانی : قم خیابان معلم . کوچه 10 فرعی 4 پلاک 72/1 درب پارکینگ